Bardzo ważne !!!! Granty PPGR komputery dla rodzin popegerowskich

Polityka cookies

Używamy pliki cookies do celów statystycznych i poprawnego działania strony.

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Miłakowie
Doniesienia
Wersja z dnia archiwalna

Bardzo ważne !!!! Granty PPGR komputery dla rodzin popegerowskich

Centrum Projektów Polska Cyfrowa, które uruchomiło program wsparcia dla dzieci z rodzin popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego podało 

w dniu 17 listopada 2021 roku 

komunikat dotyczący zmiany zasad weryfikacji poprawności danych

 w złożonych oświadczeniach.

KONIECZNE UZUPEŁNIENIE DOKUMENTÓW !!!!!!

 

Uczniowie pełnoletni i rodzice uczniów, którzy w ramach „Grantów PPGR” złożyli oświadczenia proszeni są o dostarczenie osobiście :

dokumentu poświadczającego zatrudnienie w PPGR wskazanego w oświadczeniu członka rodziny, który pracował niegdyś w byłym PPGR oraz wypełnionej karty ucznia.

Dokumentem poświadczającym zatrudnienie może być: świadectwo pracy, zaświadczenie z ZUS, umowa o pracę, legitymacja ubezpieczeniowa itp.

Dokumenty można składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miłakowie przy ulicy Olsztyńskiej 16, pokoju nr 24 w godzinach pracy Urzędu w terminie do

29 listopada 2021 r.

Osoby, które nie dostarczyłą i nie posiadają dokumentów o zatrudnieniu w PPGR swoich przodków proszone są o podanie danych identyfikacyjnych przodków w zakresie: imię i nazwisko krewnego, daty urodzenia krewnego oraz imion jego rodziców, nazwisko panieńskie krewnego (dotyczy kobiet) oraz dokładną nazwę PPGR - w terminie do dnia 29 listopada 2021 r.

Posiadając te dane Gmina Miłakowo wystąpi do Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa o potwierdzenie zatrudnienia krewnego w PPGR.

W związku z tym, że uzyskanie dokumentów z KOWR może wpłynąć po terminie uniemożliwiającym Gminie weryfikację Państwa oświadczeń – prosimy o jak najszybsze samodzielne pozyskiwanie dokumentów.

Oświadczenia, których nie uda się poprawnie zweryfikować zostaną odrzucone.

Informacje udzielane są pod nr telefonu 89-757-83-40 lub drogą elektroniczną: promocja@milakowo.eu

W załączniku poniżej Karta Ucznia

Załączniki

  • Karta ucznia
    format: word, rozmiar: 9.39 KB, data dodania: